1. Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu veya öğrencisi yazmayı, paylaşmayı seven, ismini duyurmak isteyen diyetisyenler aranıyor. Müracaat için bilgi@diyetforum.com adresine başvurunuz.
    Duyuruyu Kapat

Merhaba

Konu, 'Yeni Üyelerin Tanışma Yeri' kısmında Fit anne olacam tarafından paylaşıldı.

1. Fit anne olacam

Fit anne olacam Yeni Üye

Selamlar
    Ben 29 yaşında 2 dogum 6 yıllık evliyim
    2 dogum yaptim ilk hamileligimde bebeğimi dogumda kaybettim
    3 yasinda yaramaz bir oglum var
    Evlendigimde 52 kilo olan ben 93 kiloyu gördüm ara ara kilo verip aldim
    Şuanda 8 ayda 77 kiloya düştüm hedefim 65 kilo olmak

seda özyurt bunu beğendi.
  2. Özlem Bulut

Özlem Bulut Yeni Üye

• Yazar
    Articles:
    8
    Merhabalar Allah analı babalı büyütsün yavrunuzu, vatanına, milletine, ailesine hayırlı olsun efendim her zaman pozitif olanı düşünerek hareket etmeyi sağlıklı yaşam enerjisi üretmeyi kendimize motto edinmeliyiz. Şu anki boy - kilo indeksinizi tam olarak hesaplayıp hedef olarak değil de sağlıklı indeks ne gerektiriyorsa ona doğru ilerlemeyi daha doğru buluyorum ve genelde önerim bu şekilde oluyor.

Hızlı kilo artışları ve bu kiloları ani bir şekilde vermeye çalışma dürtüsü özellikle şok diyetleri çok dikkatli bir şekilde bir diyetisyene yani uzmana görünerek planlı bir şekilde uygulamalısınız. Çünkü vücudunuzun bu dengesiz kilo alma ve verme faliyetine nasıl tepki vereceğini tam olarak hesaplayamayabilirsiniz. Tüm ölçümleriniz doğrultusunda size en doğru sonucu verecek hedeflemeyi yapmalısınız.

3. seda özyurt

seda özyurt Yeni Üye

• Yazar
    Articles:
    6
    Hoş geldiniz hedefinizde başarılar sağlıkla ve kalıcı olarak verin inşallah kilolarınızı.

Özlem Bulut bunu beğendi.
  4. Serra

Serra Yeni Üye

Herkese selamlar ben serra 42 yaşındayım ve 68 kiloyum bazı sağlık problemlerim oldu özellikle yüksek tansiyon ve aktivite azlığından kaynaklı. Uygun diyet programı arayışındayım. Boy kilo endeksimi nasıl çıkartabilirim acaba?

5. meryemgunes

meryemgunes Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba bende Meryem 29 yaşındayım 1.76 boyum ve 78 kiloyum düzenli spor ve diyet yapmak için yolun başındayım inşallah başarabilirim sizlerdende yardım bekliyorum iyi forumlar

6. sevdalinka

sevdalinka Yeni Üye

Herkese Selamın Aleykum dostlar ben Edirneden 32 yaşındayım ve sürekli hareket halindeyim 74 kiloyum 1.72 yim fakat simit yani bel ve kalça bölgemde fazlalıklar var inceltmek istediğim umarım bir şekilde verebilirim. diyet zayıflama grubuna girmek istiyorum hatta mümkünse.

7. seda özyurt

seda özyurt Yeni Üye

• Yazar
    Articles:
    6
    Hoşgeldiniz siz de 1.72 ye 74 kilo 30 lu yaşlar için korkulacak bir kilo değil düzenli yürüyüş ve hareketli dans olabilir veya tempolu egzersiz olabilir bununla birlikte disiplinli bir diyet programı uygularsanız kolayca basen, simit-bel ve göbek bölgelerini eritebilirsiniz efendim. Elbette ilk önce vücut kitle indeksinizi çıkartıp gerekli kan değerlerini ölçtürüp uzman bir diyetisyene görünmenizi önereceğim. Burada örneklerini verdiğimiz programlar ve disiplinler bilgi amaçlı sizlerle paylaşılmaktadır. Hepimizin metabolizması ve değerleri farklı çıktığı için ölçeklendirilmiş bir diyet listesine ihtiyacınız olacaktır. Karın bölgesini eritmek ile ilgili makelemi yazımı burada bulabilirsiniz. Ayrıca ayda en fazla kaç kilo verdiniz isimli anketime katılırsanız çok sevinirim. Sağlıklı Diyetler

Sayfayı Paylaş

Önemli Uyarı : Site içi mesajlaşma kapsamında tüm mesajlar site botlarımız tarafından incelenmektedir. Sadece içerik paylaşım hizmeti veren diyetForum 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre yapılan tüm paylaşımlardan üyelerimiz kendi adlarına sorumludurlar. Ip Adresleri herzaman en ince ayrıntısına kadar tutulmakta ve gerektiğinde sadece TÜRKİYE CUMHURİYETİ ADALET BAKANLIĞI SAVCILIĞI ile paylaşılacaktır. DiyetForum içerikleri ile ilgili herhangi hukuksal şikayet veya hak sahibi haklarının ihlali durumunda Bu mail adresinden : bilgi@diyetforum.com iletişime geçebilir zarar gördüğünüz içeriğin kaldırılması için başvuruda bulunabilirsiniz. Tıbbi Sorumluluk Reddi ve Yasal Uyarı! DiyetForum.com sitesinin içeriği ziyaretçileri Sağlıklı Beslenme, Kilo alma, Kilo verme, Özel Diyetler ve Diyet Listeleri hakkında bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sistemimizde yer alan ve paylaşılan bilgiler hiç bir zaman hastalık ve/veya diğer sorunlara yönelik teşhis ve/veya tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır, bu bilgiler bir doktor tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde yer alan bilgilerin uygulanması sonucu doğabilecek dolaylı ya da dolaysız hukuki, ahlaki, mesleki ve sağlık sorunları sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır, bu eylemlerden site ve site sahibi sorumlu tutulamaz. Tüm ziyaretçiler sayfaya girdikleri andan itibaren bu uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.